create a site for free

WOOCOMMERCE POLSKA

- Nieograniczne możliwości -

WooCommerce-polska - polskie wsparcie - polskie usługi.
Wszystko dla Twojego sklepu, strony www i bloga w jednym miejscu!
Jesteśmy polską firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem!


WooCommerce to jedna z najpopularniejszych wtyczek pozwalających na stworzenie przy pomocy WordPessa kompletnego sklepu.
Dzięki WooCommerce możesz sprzedawać wszystko. Jego elastyczność i dostęp do setek darmowych i płatnych rozszerzeń, sprawiają, że skrypt stanowi ponad 30% wszystkich sklepów online !

Najpopularniejszy i wszechstronny

WooCommerce jest darmową wtyczką e-commerce, która pozwala sprzedawać wszystko. Jego polska wersja i polskie wsparcie jest dostępne od ręki!

Przyjazny dla urządzeń mobilnych

Nowoczesne sklepy internetowe nie mogą obejść się bez obsługi urządzeń mobilnych. WooCommerce w polskiej wersji też to potrafi, a to jeszcze nie wszystko :) 

Unikalne style i gotowe szablony

WooCommerce nie pozostaje z tyłu z ofertą darmowych i płatnych, wspaniałych motywów. Skorzystaj z dostępnych materiałów i wzbogać wizerunek sklepu.

Nieograniczone możliwości i rozwiązania

Nie ograniczaj się! Wybierz WooCommerce, sklep, który ma szerokie możliwości integracji, gotowe moduły i narzędzia, a dodatkowo polskie wsparcie.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wordpress i Woocommerce - wszystkie usługi w jednym miejscu!

Mobirise

Programujemy, kodujemy.

Mamy za sobą ponad 20 lat doświadczenia i rozwoju w programowaniu i kodowaniu zarówno www jak i innych systemów. Jesteśmy gotowi i otwarci na każde wyzwanie.

Mobirise

Projektujemy, tworzymy.

Projektujemy wizerunki serwisów od podstaw lub dostosowujemy wybrane przez Klienta szablony do jego upodobań i wymogów. Stworzymy piękną oprawę do Twojego biznesu.

Mobirise

Wspieramy, pomagamy.

Oferujemy pełne zaplecze wsparcia i pomocy do wszystkich usług jakie świadczmy i każdego oprogramowania jakie znajduje się w naszej ofercie. Bezpieczeństwo to podstawa!

Mobirise

Hostujemy, administrujemy.

Niezawodny serwer i dobre wsparcie administratora to połowa sukcesu. Dlatego wszystkie usługi związane z hostingiem opieramy o sprawdzone i pewne rozwiązania.

Mobirise

Analizujemy, wyceniamy.

Zaplanowałeś biznes i nie wiesz z jakimi kosztami musisz się liczyć? Wystarczy, że przedstawisz nam swoją wizję a my wykonamy kompleksową analizę wdrożenia lub estymację.

Mobirise

Przyjedź, zadzwoń, napisz.

Działamy w sieci lecz nie jesteśmy firmą - duchem. Zapraszamy do naszej siedziby, na pyszną kawę, do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z naszymi konsultantami.

WooCommerce-polska, sprzedawaj tak jak lubisz!

Fajnie, że do nas trafiłeś :) Bo nie ma znaczenia czy dopiero szukasz sklepu internetowego dla siebie, prowadzisz juz sprzedaż, potrzebujesz tylko strony firmowej, prywatnego bloga, czy szukasz pomocy.
My już mamy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Niezawodny serwer i dobre wsparcie to połowa sukcesu. Dlatego usługi związane z hostingiem opieramy o sprawdzone i pewne rozwiązania.

Łatwo i szybko

Niezależnie od tego czy masz już sklep lub stronę czy dopiero planujesz je uruchomić z nami zrobisz to na prawdę prosto, szybko i niedrogo.

Mobirise

Niesamowite możliwości

Popularność WooCoomerce wynika z jego olbrzymiego potencjału. Ty też możesz bez ograniczeń korzystać z zasobów tego oprogramowania i naszego wsparcia.

Z naszym wsparciem do Wordpress i Woocommerce żaden problem nie pozostanie nierozwiązany. Wystarczy, że wypełnisz formularz.

WooCommerce w liczbach

Myślimy, że nie trzeba już nikogo przekonywać do tego oprogramowania, a jeśli jesteś jeszcze niezdecydowany liczby przemówią najlepiej :)

25%

wszystkich stron w sieci to Wordpress.

27%

sklepów online to Woocommerce.

89%

klientów uważa, że są proste i bezpieczne.

92

użytkowników poleca obydwa systemy.

Adres: 

WooCommerce Polska
Poskwitów 138C,
32-095 Iwanowice,
Otwarte: Pon - Pt 9:00 - 16:00

Kontakt:

support@woocommerce-polska.pl
telefon: +48 (12) 684-06-06
telefon: +48 505-479-205

Linki:

Wordpress
PrestaShop
Wsparcie i pomoc
Oferta hostingu 

Feedback

Prześlij nam swoje pytania i sugestie, albo raport o zauważonych błędach. Wszelkie opinie będą mile widziane :)